Panel Çit Sistemleri

Panel Çit Sistemleri uzun kullanım ömrü ve mekanlarınıza kattığı estetik görünümü nedeniyle tercih edilebilen koruma ürünleridir.Panel çit sistemleri modern yapıların vazgeçilmez koruma ürünü olarak tasarlanmıştır.

Panel çitler; fabrikalara, okullara, sitelere ve daha birçok çevre güvenliği gerektiren mekana kolaylıkla uygulanabilir. Panel çitler, estetik görünümü ile çevresine uyum sağlar ve ayrı bir hava katar. Birçok yükseklikte üretilen panel çitler standart genişliği ve kolay monte edilebilmeyi sağlayan aksesuarlarıyla bir bütün olarak her türlü mekana uygulanabilir.

Çit sektöründe isteğe ve işlevine göre değişik panel çit malzeme ve uygulama şekilleri bulunmaktadır. Çit sistemleri galvaniz ve PVC kaplamalı olabilir. Bunun yanı sıra panel çitler, jiletli teller, dikenli teller, tel örgüler, panolu çelik hasırlar gibi değişik uygulamalarıyla çeşit yelpazesi olan sistemlerdir. Çitlerin montajında beton veya boru direkler kullanılabilir. Çit ile çevrilmek istenen alanın konumuna, özelliklerine ve isteğe göre değişik çit sistemlerinden seçim yapılabilir.

 

Panel Çit Sistemlerinin Özellikleri

Panel çit, genel olarak bina veya site etraflarına, güvenlik amacı ile uygulanan bir çit sistemidir. Güvenlik amacı ile kullanılmasının yanı sıra, uygulandığı mekana kattığı dekoratif görüntü uygulama alanını genişletmiş ve panel çitlerin popüleritesini arttırmıştır.

Panel çit, tüm bu avantajlarının yanı sıra uygulama maliyeti olarak da makul bir seçim olarak genel olarak tercih sebebi olmaktadır.

Panel çit sistemlerinde farklı renkler, ebatlar ve modeller söz konusudur. En çok kullanılan panel çit rengi yeşil olmakla birlikte, mavi ve beyaz da oldukça sık kullanılmaktadır. Panel çit profil kalınlıkları 3.5mm ile 5mm arasında değişmektedir. Profil kalınlığı arttıkça güvenlik seviyesi de artmaktadır.

Ürün Çeşitlerimiz

Panel Çit Sistemleri, Ferforje Sistemleri, Portatif (Mobil) Çit Sistemleri, Çim Örgü Teller, Jiletli Teller, Kafesli Teller, Dikenli Teller, Spor Sahaları Uygulamaları, Kapı Sistemleri, Bariyer Sistemleri, Pano Sistemleri, Çelik Tel Sistemleri